Priehľadný akrylový list

Rýchle informácie Miesto pôvodu: Zhejiang, Čína (pevnina) Výrobca: Priehľadný oblúk akrylový list Model: MR834 Materiál: Akryl Hrúbka: 2 až 500 mm Veľkosť: Vlastná Farba: priehľadná Dodávacia kapacita Dodávacia kapacita: 12 000 ton / tona ročne Balenie a dodanie Podrobnosti o balení: PE ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Stručné informácie

Miesto pôvodu: Zhejiang, Čína (pevnina)

Názov značky: Priehľadný akrylový list

Model: MR834

Materiál: akryl

Hrúbka: 2 - 500 mm

Veľkosť: Vlastná

Farba: priehľadná


Dodávacia kapacita

Dodávacia kapacita: 12 000 ton / tona ročne


Balenie a dodávka

Podrobnosti o obale: PE obal alebo obal z kraft, ak sa vyžaduje

Prístav: Šanghaj

Dodacia lehota: 15 dní


popis produktu

Priehľadná oblúková akrylová fólia je krištáľovo čistá a priehľadná, 200-krát väčšia ako u sklenených výrobkov. Neexistuje takmer žiadne riziko zlomenia. Povrch je vysoký lesk, hladký a plochý a priepustnosť svetla je až 92%. Svetelná priepustnosť je vynikajúca, svetlo je mäkké a oslňujúce.

Technické ukazovatele

Má dobrú priepustnosť svetla a je to bezfarebná priehľadná plexisklová doska s priepustnosťou svetla vyššou ako 92%. Má vynikajúcu odolnosť proti poveternostným vplyvom a je vysoko prispôsobivý prírodnému prostrediu, aj keď je dlhodobo vystavený slnečnému žiareniu. Zmení svoj výkon, dobrý účinok proti starnutiu; dobrý spracovateľský výkon, vhodný na mechanické aj tepelné tvarovanie; akrylová fólia môže byť zafarbená, povrch môže byť natretý, sieťotlačou alebo vákuovo. Je netoxický a neškodný, aj keď je v kontakte s ľuďmi po dlhú dobu. Plyn vznikajúci pri spaľovaní nevytvára toxické plyny. Má vynikajúcu odolnosť proti poveternostným vplyvom, odolnosť voči kyselinám a zásadám. Rozmanitosť dosiek je bohatá na farbu (vrátane priesvitných políčok) a druhou je, že dosky si stále udržiavajú vysokú priehľadnosť.

Hustota: 1,19 kg / dm3; Priepustnosť svetla: 92%; Rázová pevnosť ≥ 16 kg / cm3; Pevnosť v ťahu ≥61 kg / m3; Teplota tepelnej deformácie ≥78 ° C; Teplota tepelného mäknutia ≥ 105 ° C; Špecifikácia: 1,22 × 2,44, 1,22 × 1,83 m, 1,25 × 2,5 m, 2 × 3 m, 2,05 x 3,05 m ...; hrúbka: 2 mm až 50 mm.

bezpečnostné osvedčenie:

SGS

ISO 9001-2000

图1

图2

图3


Hot Tags: priehľadný oblúk akrylový list, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, prispôsobené, lacné, projekt, nízka cena, vysoká kvalita

Vyšetrovanie

You Might Also Like