Ako vyriešiť problém vychýlenie akrylových produktov

- Dec 09, 2020-

Akrylové vlastnosti:

1. Vynikajúca priehľadnosť, bezfarebný priehľadný plexisklo list, s priepustnosťou svetla viac ako 92%

2. Vynikajúca odolnosť voči poveternostným vplyvom. Má silnú prispôsobivosť prírodnému prostrediu. Aj keď je dlhodobo vystavený slnečnému žiareniu, vetru a dažďu, nezmení svoj výkon. Má dobrý anti-aging výkon a môžu byť použité bezpečne vonku. Vlastnosti a výhody akrylového plechu Akryl má vysokú priehľadnosť, priepustnosť svetla 92%, a má povesť "plastový kryštál". A má vynikajúcu odolnosť voči poveternostným vplyvom, a to najmä pre vonkajšie použitie, poradie hornej časti iných plastov, a má dobrú tvrdosť povrchu a lesk, spracovanie plasticity, a môžu byť vyrobené do rôznych tvarov a výrobkov potrebných. Okrem toho existuje mnoho typov dosiek a bohatých farieb (vrátane priesvitných farebných dosiek) a ďalšou vlastnosťou je, že hrubé dosky môžu stále udržiavať vysokú priehľadnosť.

Teraz je miera využitia akrylu veľmi vysoká. V porovnaní s inými vlastnosťami materiálu, akryl má veľké výhody. Medzi nimi, reklamné značky vyrobené akrylové sú tiež veľmi časté.

Úlohou označenia je hrať úlohu značenia a publicity. Umožniť ľuďom plne pochopiť veci označené na znamenie. Akryl môže hrať veľmi dobrý efekt, môže viac plne zobraziť úlohu znamení.

Akryl má silný lesklý výkon, ktorý môže byť rovnako oslňujúci ako sklo. To je jeden z dôležitých dôvodov, prečo akryl je široko používaný. Príznaky z akrylu sú krištáľovo čisté a nevedomky priťahujú pozornosť ľudí. V noci môžu byť akrylové znaky oslňujúce a žiariace pod žiarivými svetlami; cez deň, môžu byť žiariace a šumivé pod lomu slnečného svetla. Je ťažké urobiť znamenie s takým účinkom.